> O-firmie

Firma „Labo” to renomowany polski producent pokrowców samochodowych oraz innych akcesoriów tekstylnych, takich jak dywaniki samochodowe czy zagłówki do samochodu. Ponad 20-letnie doświadczenie w branży i uznanie szerokiego grona krajowych i zagranicznych odbiorców udowadnia, że jesteśmy solidną firmą, której warto zaufać.

Produkujemy przede wszystkim:

  • pokrowce samochodowe z różnych materiałów i o różnym przeznaczeniu (samochody osobowe, busy, TIR-y)
  • maty na siedzenia,
  • inne akcesoria samochodowe, takie jak dywaniki, zagłówki, osłony na przednią szybę, pokrowce na kierownicę, nakładki na pasy itp.

Pokrowce samochodowe – bus, TIR, osobowe

Naszymi odbiorcami są zarówno osoby prywatne, jak i większe i mniejsze firmy oraz instytucje. Realizujemy również zlecenia indywidualne na pokrowce do samochodów osobowych i specjalistycznych. Tworzyliśmy produkty na zamówienie m.in. dla Poczty Polskiej, Zakładu Usług Energetycznych, Wojska Polskiego, karetek pogotowia i wielu innych instytucji, firm turystycznych i transportowych.

Wszystkim naszym Klientom oferujemy produkty najwyższej klasy, wykonane z niezwykłą starannością. Dbamy również o doskonałą jakość wszystkich używanych do produkcji materiałów, co stanowi gwarancję ich trwałości i niezawodności. Szeroki wybór wzorów i kolorów sprawia zaś, że nie sprawia nam trudności stworzenie wyrobów dostosowanych do różnych potrzeb i preferencji. Kładziemy szczególny nacisk na zadowolenie naszych Klientów, dzięki czemu możemy cieszyć się ich niesłabnącym zaufaniem. Stale poszerzamy również naszą ofertę handlową, odpowiadając na Państwa oczekiwania.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Oferujemy najwyższej jakości pokrowce samochodowe oraz inne akcesoria motoryzacyjne w atrakcyjnych cenach. Ponadto nasze produkty wyróżniają się ciekawym wzornictwem i świetną funkcjonalnością. Gwarantujemy również terminowość w realizacji zamówień.