> Portfolio-type > Akcesoria

Oferta firmy Labo to nie tylko różnego rodzaju pokrowce samochodowe zapewniające rewelacyjną ochronę siedzeń i wysoki komfort użytkowania. Zajmujemy się również wytwarzaniem rozmaitych przydatnych kierowcom akcesoriów. W naszej ofercie znajdą Państwo między innymi funkcjonalne dywaniki samochodowe z weluru oraz gumy, a także takie gadżety jak mata na przednią szybę czy pokrowiec ochronny na koło zapasowe.  Sprzedajemy również zagłówki do samochodu pokryte materiałem wybranym z naszej szerokiej oferty.

Praktyczne dywaniki samochodowe i inne akcesoria dla każdego kierowcy

Wśród wytwarzanych przez nas akcesoriów znajdują się wyłącznie produkty o doskonałej jakości i funkcjonalności. Osłona na przednią szybę wykonana z solidnego, nieprzemakającego materiału ochroni ją zimą przed śniegiem i szronem. Z kolei latem zapobiegnie nadmiernemu nagrzewaniu się wnętrza pojazdu. Wykonujemy osłony w różnych rozmiarach, odpowiednie zarówno dla aut osobowych, jak i modeli dostawczych i większych. Sprzedajemy również tekstylne nakładki na pasy, które niwelują dyskomfort związany z długotrwałą jazdą. Wykonanie z estetycznych materiałów w różnych kolorach pozwala dopasować ich wygląd do indywidualnych preferencji oraz stworzyć spójny zestaw wraz z pokrowcami na siedzenia. Ponadto w asortymencie firmy Labo znajduje się wiele innych przydatnych akcesoriów samochodowych – zapraszamy do zapoznania się z naszą wciąż poszerzaną ofertą.

Nie znaleźli tu Państwo poszukiwanych produktów? Prosimy o kontakt. Z przyjemnością postaramy się spełnić Państwa potrzeby.