> Portfolio-type > Pokrowce

Pokrowce samochodowe marki Labo to wysokiej klasy, funkcjonalne i estetyczne produkty. Pozwalają one na zabezpieczenie tapicerki samochodu przed zniszczeniem lub ukrycie jej nienajlepszego stanu. Dzięki swojemu atrakcyjnemu wyglądowi umożliwiają również odświeżenie wnętrza auta i nadanie mu odmiennego charakteru. To więc wszechstronny i praktyczny gadżet, który doceni każda osoba spędzająca znaczną ilość czasu za kierownicą, a także jej pasażerowie.

Pokrowce samochodowe TIR, bus, osobowe – szeroki wybór produktów

Labo to uznany producent pokrowców do TIR-a, busa czy samochodu osobowego. Wykonujemy również zlecenia indywidualne, tworząc pokrowce do wszystkich rodzajów pojazdów. Nasze produkty doceniają w szczególności kierowcy zawodowi, znacznie podnoszą one bowiem komfort ich pracy, a ponadto umożliwiają zachowanie porządku i higieny w aucie. W razie zaplamienia czy zabrudzenia siedzeń wystarczy zdjąć i uprać pokrowiec, aby móc na nowo cieszyć się świeżym i estetycznym wnętrzem samochodu. Ponadto wytrzymałe materiały, z jakich szyjemy nasze pokrowce, są odporne na przetarcia i inne uszkodzenia mechaniczne. Sprawia to, że nasi Klienci są zadowoleni z ich funkcjonalności i wyglądu przez bardzo długi czas.

Producent pokrowców samochodowych dla każdego

Nasza oferta jest wszechstronna nie tylko pod względem przeznaczenia poszczególnych produktów. Oferujemy również szeroką gamę stylów, wzorów i kolorów pokrowców, odpowiadających na różne gusta i potrzeby. Oferujemy rozmaite pokrowce samochodowe – welurowe, tuningowe, wykonane z eleganckiej skóry ekologicznej lub przyjemnego w dotyku „misia”. Realizujemy także zamówienia indywidualne, dlatego zachęcamy Państwa do kontaktu z nami. Oferujemy swoje doradztwo w zakresie wyboru najodpowiedniejszych rozwiązań do każdych potrzeb.