> Portfolio-type > Koszulki

Koszulki to wygodne w użytkowaniu pokrowce samochodowe, które można w szybki i prosty sposób założyć i zdjąć. Ich wielką zaletą jest też uniwersalność – pasują do niemal każdego typu, rozmiaru i kształtu siedzeń. Doskonale chronią tapicerkę samochodową przed zabrudzeniami i uszkodzeniem, gwarantując jednocześnie niesamowitą łatwość odświeżenia i czyszczenia. Dzięki możliwości wykonania z wielu rodzajów i kolorów tkanin oferują one wiele wariantów estetycznych.

Wszechstronne pokrowce samochodowe typu „koszulka”

Wysokiej jakości koszulki samochodowe to ochrona dla foteli i efektowny dodatek do wnętrza auta. W naszym asortymencie znajdą Państwo rozwiązania do wszystkich typów pojazdów. Oferujemy koszulki zarówno na przednie fotele, jak i tylne kanapy. Produkujemy także pokrowce samochodowe do busów, vanów i samochodów dostawczych o konfiguracji siedzeń 2+1. Jeśli nie znaleźliście zaś Państwo na naszej stronie tego, czego szukacie, zapraszamy do kontaktu. Wykonujemy również indywidualne zamówienia dopasowane idealnie do oczekiwań Klienta.

Producent pokrowców samochodowych – koszulki na fotele

Koszulki mogą być wykonane z różnych materiałów, co decyduje o ich funkcjonalności i wszechstronności. Najpopularn  iejsze są koszulki samochodowe bawełniane, które charakteryzuje atrakcyjna cena, nowoczesny wygląd i wygoda użytkowania. W naszej ofercie posiadamy również tego typu pokrowce samochodowe welurowe. Odznaczają się one eleganckim wyglądem i świetną trwałością. Koszulki na siedzenia uszyć możemy również z innych surowców, zgodnych z oczekiwaniami Klienta. Jeśli jesteście więc Państwo zainteresowani złożeniem zamówienia indywidualnego, zapraszamy do kontaktu.