> Rozne-rodzaje-pokrowcow-samochodowych-jaki-wybrac

Różne rodzaje pokrowców samochodowych. Jaki wybrać?

W ofercie firmy LABO znajduje się bardzo szeroka oferta pokrowców samochodowych. Poszczególne warianty produktów różnią się przede wszystkim materiałem użytym do ich stworzenia i to właśnie ten czynnik wpływa na ich właściwości oraz walory wizualne. I chociaż każdy pokrowiec wyróżnia się wyjątkową jakością oraz spełnia funkcje ochronne i estetyczne, to jednak klienci często mają problem z wyborem idealnego modelu dla siebie. Z tego też powodu w tym artykule wyjaśnimy, czym różnią się najważniejsze rodzaje pokrowców samochodowych z naszej oferty.

Dobierz idealny pokrowiec samochodowy do swoich potrzeb

  • Pokrowce welurowe. Są chętnie wybierane przez wielu klientów, głównie ze względu na swoje bardzo dobre właściwości oraz przystępną cenę. Welur stanowi połączenie bawełny, poliestru i elastanu, dlatego taki pokrowiec jest bardzo elastyczny i bez problemu dopasowuje się do siedzenia. Dodatkowo można go z łatwością utrzymać w czystości. To wszystko sprawia, że pokrowce welurowe spełniają najważniejsze oczekiwania wielu kierowców. W firmie LABO pokrowce welurowe występują w trzech różnych wariantach: Classic (wykonane z wysokogatunkowych materiałach tapicerskich na piance), Uniwersalne (wykonane z materiałów welurowych lub płótna na piance) i Typowe (szyte indywidualnie do danego modelu samochodu, wykonane z wysokogatunkowych materiałów tapicerskich).
  • Pokrowce tuningowe. To pokrowce wykonane z wysokogatunkowych materiałów dedykowane do dużej grupy samochodów. Wśród nich wyróżniamy warianty: Rapid, GT, Raster, Maska, Itaka.
  • Pokrowce De Lux. Są to pokrowce wykonane z wyjątkowego materiału Alkantara, czyli syntetycznej odmiany zamszu. Materiał ten charakteryzuje się wysoką odpornością na ścieranie. Wyróżniają się wyjątkowym wyglądem za sprawą pikowanego, środkowego elementu. Na tyłach mają wszyte zamki, co daje możliwość dzielenia tylnych oparć i siedzeń. Przody uszyte z dwóch części posiadają specjalistyczny szew na poduszkę.
  • Pokrowce ECO. Są wykonane z EKO skóry, więc stanowią doskonałą alternatywę dla standardowych pokrowców skórzanych. Są bardzo wygodne w użytkowaniu, łatwo utrzymać je w czystości, długo zachowują swoją trwałość i doskonale dopasowują się do siedzeń. Dodatkowo środki przeszyte są szwem poprzecznym. Dostępne są w trzech kolorach: czarnym, szarym i beżowym (istnieje możliwość łączenia dwóch kolorów).
  • Pokrowce Caro. To bardzo uniwersalna, a jednocześnie elegancka wersja. Wykonane są z grubego i wytrzymałego płótna na grubej piance z charakterystycznym wytłoczeniem w szachownicę, który nadaje im oryginalności.
  • Pokrowce Misie. To opcja dla osób, które poszukują wyjątkowej miękkości, a jednocześnie nie obawiają się oryginalnych rozwiązań w swoim samochodzie. “Miś” jest przyjemny w dotyku, a jednocześnie bardzo praktyczny. Te pokrowce są wykonane w całości z dzianiny futerkowej. Dostępne są różne kolory we wzorze tygrysa.

 

 

Comments are closed.